Sasin składa świąteczne życzenia: „To właśnie my pokazujemy, co oznacza dobroć i miłość do drugiego człowieka"

Zmartwychwstały Chrystus jest symbolem dobroci i miłości. My od prawie dwóch miesięcy pokazujemy, co w praktyce oznacza ta dobroć i miłość do drugiego człowieka, niosąc pomoc uchodźcom wojennym - przekazał wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin w opublikowanym na Twitterze filmie.

Wicepremier Jacek Sasin
Zrzut ekranu (twitter.com/@SasinJacek)

Sasin w krótkim nagraniu udostępnionym dziś na Twitterze podkreślił, że Wielkanoc to tajemnica zwycięstwa życia nad śmiercią.

"W tym roku przeżywamy ten świąteczny okres złączeni myślami i modlitwą z naszymi ukraińskimi sąsiadami, którzy bronią swojej ojczyzny przed rosyjskim agresorem. Przeżywamy ten czas wypełnieni nadzieją na lepsze jutro. Zmartwychwstały Chrystus jest symbolem dobroci i miłości. My od prawie dwóch miesięcy pokazujemy co w praktyce oznacza ta dobroć i miłość do drugiego człowieka, niosąc pomoc uchodźcom wojennym"

- mówił.

Szczególne podziękowania za taką postawę skierował do mieszkańców bliskiej mu - jak podkreślił - Lubelszczyzny, ludzi "którzy od początku agresji rosyjskiej są szczególnie zaangażowani we wsparcie dla Ukrainy, będąc na pierwszej linii pomocy".

"Życzę Państwu, żeby święta Wielkiej Nocy były czasem odpoczynku i wytchnienia. Na co dzień jesteśmy zabiegani, zapracowani - a to, co naprawdę ważne gdzieś mija i pozostaje niezauważone. Niech te święta będą właśnie czasem dla naszych najbliższych, wypełnionym miłością i życzliwością"

- powiedział.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Polska #Jacek Sasin #życzenia #Wielkanoc

az
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo