Paryż kusi Kyliana Mbappe bajońskimi zarobkami. PSG oferuje nowy kontrakt swojej gwieździe

Paris St-Germain oferuje napastnikowi Kylianowi Mbappe pensję roczną wynoszącą netto ponad 25 milionów euro, aby zdecydował się zostać w zespole przez kolejne dwa sezony - ujawnił hiszpański ekspert piłkarski Guillem Balague.

Kylian Mbappe może dostać dużą podwyżkę w PSG
fot. twitter.com/KMbappe

Kontrakt 23-letniego Kyliana Mbappe wygasa latem tego roku, a - jak twierdzą francuskie media - zawodnik już kilka miesięcy temu uzgodnił warunki umowy z Realem Madryt.

Kylian Mbappe jednak zostanie w PSG?

Nie podjąłem żadnej decyzji, są natomiast nowe elementy do rozważenia. Jakie? Tylko nowe

- powiedział Mbappe w trakcie ostatniej konferencji prasowej.

Te "nowe elementy" - jak uważa Balague - mają mieć znaczenie podczas negocjacji nowych, jeszcze lepszych warunków finansowych dotyczących przejścia Mbappe do Madrytu. Piłkarz już w lipcu 2021 zgłosił chęć odejścia z Paris Saint-Germain. Wyjawił wtedy oficjalnie, że poprosił władze klubu o zgodę na odejście.

Chciałem, żeby klub otrzymał za mnie środki na sprowadzenie jakościowego zmiennika

- tłumaczył wtedy na antenie RMC Sport.

Napastnik reprezentacji Francji dołączył do PSG w 2017 roku, najpierw na roczne wypożyczenie, a potem już na zasadzie transferu definitywnego z AS Monaco. Zapłacono za niego 180 milionów euro. Jego kontrakt obowiązuje do końca trwającego sezonu. A to oznacza, że Mbappe będzie mógł odejść za darmo z PSG latem 2022 roku.

 

 



Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Kylian Mbappe #PSG #piłkarskie transfery

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo