To może też Ciebie dotyczyć. Jakie korzyści dla kierowców?

Jeżdżąc samochodem, musimy liczyć się z różnymi nieprzewidzianymi scenariuszami. Kiedy życie jest reżyserem, nie zawsze mamy okazję być gwiazdą. Czasem przychodzi nam zagrać rolę osoby poszkodowanej. Pytanie, czy jesteśmy na to przygotowani?

Adobe Stock

Doskonałym sposobem na uniknięcie przykrych niespodzianek jest wybór właściwego ubezpieczenia. Wśród sporej oferty różnych przedsiębiorstw z tej branży, bardzo wysokie standardy usług zapewnia z całą pewnością LINK4. Zaufanie klientów i partnerów biznesowych, a także opinie ekspertów na temat działalności LINK4 znajdują odzwierciedlenie m.in. w wielu prestiżowych wyróżnieniach i nagrodach. 
     
Najnowszym sukcesem jest odznaczenie LINK4 TU SA Top Marką Lauru Klienta 2022 w segmencie ubezpieczeń komunikacyjnych direct oraz przyznanie Złotego Lauru Klienta w segmencie jakości obsługi klientów indywidualnych. LINK4 nie zamierza jednak osiadać na laurach i ciągle uatrakcyjnia swoją ofertę. Niedawno towarzystwo wprowadziło kolejne udogodnienia w OWU Auto Assistance dla klienta indywidualnego. 

Auto Assistance z dalszym holowaniem i dłuższym czasem korzystania 
z auta zastępczego

Wyższe limity kilometrów holowania po zdarzeniu i auto zastępcze na dłuższy czas – takie zmiany w ramach polisy Auto Assistance obowiązują teraz w LINK4. 

Holowanie:
Auto Assistance i Auto Assistance Plus: 200 km => 500 km!
Auto Assistance Komfort: RP bez limitu/ poza granicami: 500 km => 750 km!

Auto zastępcze w Auto Assistance Plus: 
awaria: 2 dni => 3 dni!
kradzież/wypadek: => 4 dni => 5 dni!

Odnowione Assistance w praktyce

O tym, jak pomocne bywa Auto Assistance, opowiada klientka LINK4, pani Martyna (35 l.) z Łodzi: W LINK4 ubezpieczyłam się po raz pierwszy trzy lata temu. Skusiły mnie opinie na temat tej firmy. Kilkoro moich znajomych skorzystało ze wsparcia oferowanego w polisach LINK4 i stwierdziłam, że muszę zmienić ubezpieczyciela. Sam zakup polisy był bardzo prosty. Wybrałam OC/AC i Auto Assistance Komfort, bo często jeżdżę do Niemiec, do bliskiej mi osoby.      

W zeszłym tygodniu, w weekend, tuż przy granicy, kiedy jechałam do Berlina, zderzyłam się z busem. Na szczęście skończyło się na niewielkich stłuczeniach, za to samochód był mocno uszkodzony. Kierujący busem wezwał policję, a ja zadzwoniłam do LINK4. Na szczęście miałam Auto Assistance Komfort! Nie minęło wiele czasu i      przyjechała laweta, która odholowała niesprawne auto do wskazanego przeze mnie warsztatu. 
     
W pakiecie ubezpieczenia zapewniono mi możliwość wynajęcia samochodu zastępczego aż na 10 dni! Zdecydowanie było to ogromne udogodnienie. Bezproblemowo dokończyłam podróż w obie strony, podczas gdy moje auto wylądowało u mechanika. Wszystko, łącznie z formalnościami poszło gładko. Nie dziwię się, że LINK4 zdobywa nagrody za obsługę klienta, są naprawdę świetni. 

LINK4 oferuje też poszerzone warianty Auto Assistance:

Auto Assistance Plus to wariant Auto Assistance wzbogacony o opcję samochodu zastępczego w razie awarii, ze zwiększonym limitem na samochód zastępczy w razie wypadku lub kradzieży:

- samochód zastępczy do 3 dni w razie awarii, z którego można skorzystać jeden raz w okresie ubezpieczenia,
- samochód zastępczy do 5 dni w razie wypadku lub kradzieży.

Auto Assistance Komfort (wybrany przez panią Martynę) to wariant ubezpieczenia Assistance zawierający najszerszy dostępny w LINK4 zakres świadczeń. Oprócz wszystkich świadczeń pakietu podstawowego oraz poniższych świadczeń z wyższymi limitami:

- holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski i do 750 km od miejsca zdarzenia na terenie Europy;
- samochód zastępczy na 10 dni w razie wypadku lub kradzieży i 5 dni w razie awarii,

otrzymujemy również:

- opiekę nad dziećmi, jeśli zostaniemy hospitalizowani;
- transport ze szpitala do miejsca zamieszkania, jeśli hospitalizacja trwa co najmniej 5 dni;
- wizytę bliskiej osoby w szpitalu i koszty jej zakwaterowania w hotelu **/***, jeśli tak zalecą lekarze;
- schronienie i opiekę dla zwierząt, jeśli zostaniemy przewiezieni do szpitala;
- kierowcę, jeśli nie możemy prowadzić własnego samochodu, a będąc ponad 20 km od miejsca zamieszkania.

Na stronie www.link4.pl dostępny jest kalkulator, który intuicyjnie prowadzi użytkownika przez poszczególne warianty ubezpieczenia i w 60 sekund wyliczy całkowity koszt polisy. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem. Wybrany wariant ubezpieczenia Auto Assistance dostępny w LINK4 tylko w pakiecie z OC lub OC/AC.

Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziesz w OWU na stronie www.link4.pl

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Advertisement

 

 Źródło: Link4

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo