Weekendowa "Gazeta Polska Codziennie": Warto być przyzwoitym…

Przyzwoitość jest jedną z cech, którą moim zdaniem powinien posiadać ktoś, kto chce zajmować zaszczytną pozycję „Trzeciej osoby w państwie”. Kimś absolutnie pozbawionym tej cechy jest obecny marszałek senatu. Ciążą na nim poważne zarzuty, a ponadto ostatnio kłamliwie próbował dyskredytować Polskę w oczach naszych ukraińskich przyjaciół.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Niezalezna.pl

Usunięcie go z fotela marszałka senatu to naprawdę nie powinien być tylko pomysł senatorów PiS-u, ale i wszystkich, którym na Polsce należy. Obawiam się jednak, że płonne nadzieje na happy end, część opozycji w Polsce niestety przyzwoitości nie ma za grosz.

Na Ukrainie Rosjanie ponoć się przegrupowują czyli unikają walki skupiając się na bombardowaniu i ludobójstwie. Zobaczymy, co przyniosą nam kolejne dni.

Już w piątek wielkie w odróżnieniu od powyższych ciekawe i radosne wydarzenie  – losowanie grup mundialu. Polska tez tam będzie i ciekawe, jaki zestaw przeciwników przydzieli nam los. Po ostatnim wygranym barażu ze Szwecją, wielki optymizm panuje w narodzie. Oby jak najdłużej. 

Do tego dodatki: telewizyjny i Niecodzienna. Czytajcie w weekendowym wydaniu Codziennej!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Gazeta Polska Codziennie

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo