Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Polscy piłkarze poznali rywala w finale baraży. Szwedzi i Czesi nie stworzyli wielkiego widowiska

Szwedzi po dogrywce pokonali 1:0 Czechów i to reprezentacja "Trzech Koron" zmierzy się z Polakami w finale baraży o awans na piłkarskie mistrzostwa świata.

Szwedzi zmierzą się z Polakami w finale baraży o awans na piłkarskie mistrzostwa świata

Mecz Szwedów z Czechami nie był wielkim widowiskiem, a obie drużyny miały spore problemy ze stworzeniem dobrych sytuacji strzeleckich. W ciągu 90 minut gry nie padła żadna bramka i arbiter zarządził dogrywkę. Kiedy wydawało się, że do wyłonienia zwycięzcy konieczne będą rzuty karne impas przełamał Robin Quaison.

Polska - Szwecja w finale baraży

Szwedzi będą finałowym rywalem Polaków w meczu na Stadionie Śląskim. Spotkanie w najbliższy wtorek w Chorzowie zadecyduje, która drużyna awansuje na mistrzostwa świata w Katarze.

Szwecja - Czechy 1:0

Bramka: R. Quaison 110'

Źródło: niezalezna.pl