W środę demonstracja przed ambasadą Niemiec w Warszawie. Sakiewicz: Zapraszamy wszystkich patriotów

W najbliższą środę 23 marca o godzinie 18 organizujemy demonstrację pod ambasadą Niemiec w Warszawie. „Domagamy się zaprzestania wspierania przez Berlin Putina i jego zbrodniarzy” – zaznacza Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”. Na manifestację zapraszany wszystkie środowiska patriotyczne i demokratyczne: Kluby Gazety Polskiej, Solidarność, naszych pobratymców z Ukrainy – dodaje.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Wojna na Ukrainie zbiera krwawe żniwo. Od początku inwazji rosyjskiej na naszego wschodniego sąsiada zginęło 117 dzieci, a ponad 155 zostało rannych.

W środę o godz. 18 organizujemy demonstracje pod ambasadą Niemiec w Warszawie. Domagamy się zaprzestania wspierania przez Berlin Putina i jego zbrodniarzy. To dzięki blokowaniu przez Niemców realnych sankcji giną kobiety i dzieci na Ukrainie. To polityka Niemiec doprowadziła do uzbrojenia armii Putina i pozwoliła mu wierzyć, że atak na Ukrainę będzie bezkarny. Niemcy do ostatniej godziny przed wybuchem wojny blokowały dostawy broni na Ukrainę, a dzisiaj wysyłają zdezelowany sprzęt, który naraża życie obrońców. Obudzimy sumienia opinii naszych zachodnich sąsiadów. Czy chcą być współwinnymi trzeciej wielkiej wojny w ciągu jednego wieku? Zapraszany wszystkie środowiska patriotyczne i demokratyczne: Kluby Gazety Polskiej, Solidarność, naszych pobratymców z Ukrainy

– podał Tomasz Sakiewicz.


Około 350 firm wycofało się z Rosji lub pozbyło się powiązań z Rosją w wyniku sankcji lub na znak protestu wobec działań Rosji na Ukrainie. Ale kilkadziesiąt znanych międzynarodowych koncernów postanowiło wyłamać się z niemal jednolitego frontu zachodnich korporacji, by - mimo krytyki - robić interesy na terenie kraju rządzonego przez zbrodniarzy.

Do najbliższego numeru „Gazety Polskiej” będzie dołączona naklejka. Apelujemy o jej naklejanie na siedzibach i reklamach firm, które nie chcą wycofać się z Rosji.

Najnowsze wydanie tygodnika wraz z bardzo aktualnym prezentem - już od środy do kupienia w kioskach!

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Polska

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo