"Nie bójmy się powiedzieć, J**AĆ PUTINA". Wujek Samo Zło wspiera walczącą Ukrainę. WIDEO

Wspieram walczącą Ukrainę. Dużo Polaków rozumie sytuację Ukrainy. Cieszę się, że jest nas tylu na ulicach - mówił nam podczas wtorkowego Marszu Pokoju w Warszawie raper Wujek Samo Zło. Na koniec dosadnie przyznał, co myśli o rosyjskim dyktatorze.

niezalezna.pl

Władimir Putin wydał rozkaz do haniebnego ataku na Ukrainę, a od kilku dni wojska rosyjskie popełniają liczne zbrodnie wojenne. Bombardują domy, zabijają cywilów, ostrzeliwane są kolejne szpitale czy przedszkola.

Środowisko Klubów "Gazety Polskiej" zorganizowało Marsz Pokoju, którym wyraża solidarność z Ukrainą i sprzeciw wobec brutalnych działań Kremla.

[News #432258]

Pochód tysięcy Polaków wyruszył z Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie - gdzie delegacja złożyła wieniec przy Pomniku Nieznanego Żołnierza - i skierował się pod Ambasadę Federacji Rosyjskiej, zatrzymując się na odśpiewanie hymnów Polski i Ukrainy pod Ambasadą naszych południowych sąsiadów.

Na demonstracji zdołaliśmy zamienić kilka słów z raperem Wujkiem Samo Zło.

Wspieram walczącą Ukrainę. Dużo Polaków rozumie sytuację Ukrainy. Cieszę się, że jest nas tylu na ulicach. Można robić paczki, można wysyłać pieniądze Ale oprócz tego wyjdźmy na ulice i pokażmy, że jesteśmy!

- mówił nam.

[News #432258]

Po tym w dosadnych słowach ocenił działalność rosyjskiego dyktatora Władimira Putina. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 

 


Źródło: niezależna.pl

Aleksander Mimier
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo