Żenujący wpis Jagny Marczułajtis. Posłanka PO zrobiła polityczne podsumowanie igrzysk

Posłanka Platformy Obywatelskiej chciała błysnąć w mediach społecznościowych, ale nie do końca jej się udało. Jagna Marczułajtis-Walczak zaprezentowała "polityczne podsumowanie" zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie, za pomocą którego chciała skrytykować rządy PIS.

Jagna Marczułajtis-Walczak
fot. Adrian Grycuk, via Wikimedia Commons

W niedzielę zakończyły się zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie. Biało-czerwoni, zgodnie z prognozami analityków, w Chinach zdobyli jeden medal - brąz na skoczni normalnej wywalczył Dawid Kubacki. Jagna Marczułajtis-Walczak postanowiła "rozliczyć" PIS za wyniki sportowców i przedstawiła "polityczne podsumowanie" igrzysk.

Żenujący wpis Marczułajtis

Z komentarza Marczułajtis wynika, że polscy sportowcy więcej medali zdobywali na igrzyskach za rządów Platformy Obywatelskiej. Gdyby jednak przygotowała takie podsumowanie dotyczące startów na igrzyskach letnich... wyszłoby coś dokładnie odwrotnego. Z Tokio kilka miesięcy temu Biało-czerwoni wrócili z rekordowym w XXI wieku dorobkiem medalowym.

Marczułajtis na igrzyskach

Sama Marczułajtis, była snowboardzistka, trzykrotnie startowała na igrzyskach olimpijskich. Niezależnie od faktu, która partia rządziła wówczas w Polsce, za każdym razem wracała do kraju bez medali.

Na wpis posłanki PO zareagował między innymi Michał Listkiewicz. Były prezes PZPN zastanawiał się nad sensem wypowiedzi Marczułajtis.

Za PZPR medale przywożono workami a hokeiści wygrali z Ruskimi. Ergo?

- skomentował Listkiewicz.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Pekin 2022 #Jagna Marczułajtis-Walczak

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo