Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji. Oto jego konkursowa piosenka "River"

Krystian Ochman zdobywając 51 proc. głosów publiczności i jurorów zwyciężył w eliminacjach do konkursu Eurowizji i to on będzie reprezentował Polskę w Turynie.

materiały prasowe,

Ochman był wśród faworytów eliminacji i otrzymał zdecydowanie najwięcej głosów widzów. Choć jurorzy stawiali na Darię, to wokalista ostatecznie nie miał sobie równych.

Jego utwór "River" usłyszymy podczas konkursu Eurowizji w Turynie, który odbędzie się w dniach 10,12 i 14 maja 2022 roku.

Krystian Ochman odniósł się do swojego zwycięstwa na Instagramie.

Dopiero teraz pomału schodzą ze mnie emocje. Wiedziałem, że mam najlepszych fanów na świecie, ale wczoraj to tylko udowodniliście. Chciałbym Wam jeszcze raz podziękować z całego serca za każdy SMS, za słowa wsparcia, za wszystko. Śpiewam nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla Was. Teraz główny cel to Turyn i zaprezentowanie naszego kraju jak najlepiej na Eurowizji 2022. Przygotujemy odpowiedni staging, przemyślane światła, żeby wszystko pasowało klimatem do „River”. Tym bardziej, że tamtejsza scena idealnie pasuje do tego utworu. Nie zawiodę, obiecuję. Słyszymy się niebawem

- napisał wokalista. 

A tak zaprezentował się Krystian Ochman podczas koncertu "Tu bije serce Europy".

 

 


Źródło: niezalezna.pl,

Beata Mańkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo