Znaleźli narkotyki w samochodzie... szefowej policji

W trakcie obławy antynarkotykowej zatrzymano w Chicago samochód szefowej wydziału spraw wewnętrznych Departamentu Policji Yolandy Talley; lexusa prowadziła jej siostrzenica - powiadomił w czwartek dziennik „Chicago Sun Times”.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Ze źródeł policyjnych wynika, że do incydentu doszło na początku lutego, a w samochodzie znaleziono 42 gramy heroiny. Talley nie było w trakcie zatrzymania w pojeździe.

Funkcjonariusze aresztowali 34-letniego Kennetha Milesa pod zarzutem posiadania narkotyków. Wyrzucił on przez okno samochodu torbę z 84 paczuszkami heroiny. Policja poinformowała o odzyskaniu ok. 42 gramów heroiny wartości blisko 6300 dolarów.

Miles ma na koncie wiele aresztowań związanych z narkotykami, z których siedem zakończyło się wyrokami skazującymi. W chwili aresztowania miał status zwolnionego za kaucją w oddzielnej sprawie dotyczącej wytwarzania i dostarczania fentanylu. Siostrzenicy Talley nie aresztowano.

Według „Chicago Sun Times” wysokiej rangi policjantka nie odpowiedziała na prośbę o komentarz. Talley awansowała na szefa wydziału spraw wewnętrznych w grudniu. Wcześniej była zastępcą szefa ds. rekrutacji.

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl, PAP

#USA #narkotyki #policja

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo