Żarty z katastrofy smoleńskiej i żenujący "PiSalm". Lotna Brygada Opozycji z kolejnym występem

Przebierali się "kolędników" z ośmioma gwiazdami, za miniaturowy czołg, wspinali na stołeczne pomniki jak małpy, a teraz przyszła pora na parodię katolickiej Mszy Świętej. Awanturnicy z tzw. Lotnej Brygady Opozycji po raz kolejny postanowili pokazać swoje dziwne show podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej.

Jedna z aferzystek, śpiewająca "pisalm"
https://twitter.com/lotnabrygada

Lotna Brygada Opozycji, znana z tego, że swoimi happeningami zakłóca uroczystości upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej, najwidoczniej doszła do wniosku, że już nikogo nie szokuje skakaniem po cokołach i pomnikach, zatem przyszła kolej na próbę ośmieszenia katolickiej liturgii.

Przebrani za biskupa, siostrę zakonną i księży członkowie grupy, skryci pod archaicznym baldachimem, odśpiewali "pisalm" z refrenem "Jarku Kaczyński, gdzie wrak tupolewa". Poniżej zamieszczamy całe nagranie, jednak ostrzegając, że poziom "humoru" jest żenujący, podobnie jak wykonanie pieśni.

Wśród komentarzy internautów wyróżnić można wpis Wandy Buk z PGE:

No faktycznie boki zrywać. Nie życzę temu gronu podobnej tragedii, nie życzę im też żartów ze śmierci bliskiej osoby i pogardy dla nieszczęścia, jeżeli jakieś ich spotka. Kto gardzi ludźmi, ten przede wszystkim gardzi sobą

- podkreśliła.

Dziennikarz Cezary Gmyz zażartował nawet, że zaczyna się zastanawiać, czy Lotna Brygada Opozycji nie jest... podstawiona przez Jarosława Kaczyńskiego. Każdy jej występ to bowiem kolejne punkty procentowe dla Prawa i Sprawiedliwości. Sprytnie!

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP, twitter.com

 

#miesięcznica #Katastrofa smoleńska #Lotna Brygada Opozycji

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo