Zaskakujące wyznanie Wayne'a Rooneya. Przez niego John Terry miał dziurę w nodze

Wayne Rooney przyznał w wywiadzie, że w czasach, gdy grał w barwach Manchesteru United w spotkaniu z Chelsea próbował celowo zrobić krzywdę piłkarzom "The Blues". Inny były reprezentant Anglii w tym meczu - John Terry murawę musiał opuścić na noszach, po jednym z wejść Rooneya.

Ostre wejście Wayna Rooneya skończyło się dla Johna Terrego kontuzją
fot. twitter.com/SkySportsNews

Obecny trener Derby County, a w przeszłości piłkarz Manchesteru United - Wayne Rooney zaskoczył swoim wyznaniem w angielskich mediach. 36-latek przyznał, że w 2006 roku podczas spotkania "Czerwonych diabłów" z Chelsea celowo założył buty z długimi metalowymi wkrętami i chciał "uszkodzić" zawodników rywali.

Po jednym z ostrych wejść Rooneya kontuzji nabawił się kapitan "The Blues" John Terry, urazu w starciu z Anglikiem doznał także Paulo Ferreira. Na szczęście kontuzje obu piłkarzy okazały się niegroźne, a Terry - po latach - zareagował z humorem na wywiad Rooneya.

To wtedy zgubiłeś wkręt z buta w mojej stopie?

- zapytał były obrońca Chelsea.

Drużyna z Londynu mimo ostrej gry Rooneya wygrała z Manchesterem United 3:0 i sięgnęła po mistrzostwo Anglii. Wywiad może mieć jednak przykre konsekwencje dla szkoleniowca Derby. Tamtejszy związek piłkarski zapowiedział, że zajmie się sprawą i - być może - ukarze Rooneya.

Rooney nie oszczędzał nóg rywali

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Wayne Rooney #John Terry #Premier League

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo