Amerykanie w szoku! Dwie strzelaniny - szaleniec zabijał krewnych

Mieszkaniec amerykańskiego stanu Teksas zabił w dwóch strzelaninach czterech krewnych, w tym dziecko, a później śmiertelnie zranił siebie. Poinformowała o tym lokalna policja.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Według dziennika „Corsicana Daily Sun” miejscowy szef policji Robert Johnson powiadomił, że o jednej strzelaninie informowano ostatniej nocy w mieście Corsicana, około 80 km od Dallas. Ofiary drugiej odkryły władze w miejscowości Frost, ok. 32 km od Corsicany.

- Jak wyjaśnił Johnson, śmiertelnymi ofiarami napastnika byli mężczyzna i kobieta w Corsicanie oraz mężczyzna i dziecko we Frost. Dotychczas nie ujawniono ich nazwisk ani wieku - podała agencja AP, powołując się na źródła policyjne.

Johnson dodał, że ponadto w strzelaninie dwie osoby doznały obrażeń w Corsicanie, a trzecia we Frost. Wszyscy zostali odwiezieni w stanie krytycznym do szpitala.

Jak wyjaśnił szef policji pojazd podejrzanego znaleziono przy pomocy GPS z wykorzystaniem funkcji pozwalającej na monitorowanie. Funkcjonariusze zdołali też wyłączyć dzięki temu silnik samochodu.

- Funkcjonariusze podeszli do pojazdu, gdzie znaleźli mężczyznę z raną postrzałową głowy. Zmarł on w szpitalu. Nazwisko podejrzanego nie zostało ujawnione

– przytacza Associated Press wypowiedź Johnsona.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#USA #strzelanina

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo