Z OSTATNIEJ CHWILI

Kancelaria Prezydenta: Prezydent Andrzej Duda z dniem 10 października odwoła Pawła Solocha z funkcji Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP oraz Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego • • •

Zbigniew Boniek zaskoczył komentarzem po wybraniu Czesława Michniewicza selekcjonerem

Zbigniew Boniek zamieścił zaskakujący komentarz na Twitterze dotyczący wyboru nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Były prezes PZPN dziwi się, że pod uwagę nie brano kandydatury Michała Probierza.

Zbigniew Boniek w swoim stylu skomentował wybór nowego selekcjonera reprezntacji Polski
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Zbigniew Boniek znany jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Komentarze byłego prezesa PZPN często wywołują duże emocje, a tym razem były piłkarz Widzewa, Juventusu i Romy zabrał głos w sprawie poszukiwania następcy Paulo Sousy. Boniek życzył powodzenia nowemu selekcjonerowi piłkarskiej reprezentacji Polski... i wyraża przy okazji zdziwienie, że Cezary Kulesza nie wziął uwagę innego polskiego trenera - Michała Probierza.

Życząc Czesławowi Michniewiczowi i Biało-czerwonym sukcesu w Rosji, ciekawi mnie dlaczego nie brano w PZPN pod uwagę Michała Probierza? Przecież to z Nim Jagiellonia odnosiła największe sukcesy...

- skomentował Boniek na Twitterze.

Boniek wolałby Probierza?

Kulesza w ostatni poniedziałek ogłosił, że Biało-czerwonych poprowadzi Michniewicz. Poważnym kandydatem do zastąpienia Sousy był również Adam Nawałka. Probierz - który zna obecnego szefa PZPN z czasów wspólnej pracy w Białymstoku - po rozstaniu z Cracovią pozostaje bez pracy.  W styczniu 49-letni szkoleniowiec podpisał kontrakt z Bruk Bet Termaliką Nieciecza, ale umowę rozwiązano zaledwie po dwóch dniach.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Zbigniew Boniek #Czesław Michniewicz

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo