"Mata" usłyszał zarzuty i został zwolniony do domu

24-latek oraz 21-latek usłyszeli w piątek zarzuty za posiadanie środków odurzających w postaci marihuany i zostali zwolnieni do domu - poinformowała mł. asp. Iwona Kijowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II. Według nieoficjalnych informacji , młodszy z nich to znany raper Michał M. o pseudonimie "Mata".

pixabay

"Mata" oraz jego o trzy lata starszy kolega zostali zatrzymani w czwartek tuż po godzinie 23 w rejonie ulicy Okolskiej na warszawskim Mokotowie.

- Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok patrolu znacznie przyspieszyli swoje kroki

- powiedziała mł. asp. Iwona Kijowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

- Podczas legitymowania obaj mężczyźni dobrowolnie z kieszeni odzieży wyciągnęli woreczki z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego o zapachu charakterystycznym dla marihuany. Stróże prawa zatrzymali mężczyzn i zabezpieczyli ujawnioną substancję. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana

- tłumaczyła policjantka.

W piątek znany raper oraz jego starszy kolega zostali przesłuchani. - Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia - podała.

- 24-latek oraz 21-latek usłyszeli zarzut za posiadanie środków odurzających, a następnie zostali zwolnieni do domu

- dodała mł. asp. Iwona Kijowska.

Za zarzucany czyn może im grozić do 3 lat więzienia.

 


Źródło: PAP, Niezalezna.pl

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo