Codzienna na weekend – same delicje!

W Codziennej dużo o niedalekiej agresji Rosji na Ukrainę. Rosja zareagowała na odrzucenie swojego ultimatum przez NATO nieco nerwowo, czego można się było spodziewać. Kontynuuje przerzucanie swych wojsk na zachód i wycelowała Iskandery w Kijów. Na szczęście NATO nie śpi. Rozmowy między członkami sojuszu trwają. Takie jak polsko-amerykańskie już na poziomie sztabów generalnych wojsk. O tym obszernie piszemy zarówno na stronach krajowych jak i zagranicznych Codziennej. 

pixabay.com/Military_Material

W krajówce polecamy tekst Grzegorza Brońskiego o dziwnej słabości niektórych sądów do zwyrodniałych gwałcicieli czy wręcz morderców dzieci. Ultrapobłażliwe niskie w stosunku do ogromu zbrodni wyroki. Przeczytajcie koniecznie.

Niemcy z uporem godnym lepszej sprawy nie chcą energetycznych sankcji na Rosję i stawiają na NS2. Przyłbice opadły. Czy to jeszcze członek NATO?

Jak zawsze dużo ciekawej publicystyki m.in. Jerzy Lubach w najwyższej formie, czy jak zawsze w punkt komentarz Tomasza Sakiewicza na drugiej stronie i tradycyjnie dodatki. Telewizyjny i Niecodzienna, która tym razem wyraża swoją tęsknotę za średniowieczem.

Poleca gorąco wydawca, Igor Szczęsnowicz.
 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo