Cristiano Ronaldo się obraził. Piłkarz Manchesteru United... zablokował Transfermarkt

Cristiano Ronaldo ma wielkie ego i łatwo go urazić. Przekonali się o tym włodarze znanego portalu "Transfermarkt", którego profil w mediach społecznościowych portugalski piłkarz Manchesteru United zablokował.

Cristiano Ronaldo niezadowolony ze swojej wyceny na portalu Transfermarkt
fot. twitter.com/Cristiano

Portal "Transfermartk" jest od lat cenionym narzędziem wskazującym aktualną wycenę piłkarzy z całego świata. Analitycy z tej platformy pod uwagę biorą liczne czynniki - jednym z najważniejszych decydujących o wartości zawodnika jest jego wiek.

Cristiano Ronaldo obrażony za niską wycenę

Cristiano Ronaldo ma swoje lata, tak samo jak Lionel Messi, a ich wycena zmienia się  ze względu na ich wiek. Nawet jeśli grają w piłkę tak samo, jak trzy lata temu, to jednak są trzy lata starsi

- wyjaśnił w rozmowie z "The Athletic" Christian Schwarz - koordynator odpowiedzialny za ocenę wartości piłkarzy w "Transfermartk".

Ronaldo nie przyjmuje jednak tego do wiadomości. Piłkarz Manchesteru United, po otrzymaniu informacji o swojej wycenie przygotowanej przez analityków najpierw wysłał w odpowiedzi w mediach społecznościowych serię roześmianych emotikonek, a później... zablokował portal.

Cristiano Ronaldo piątego lutego będzie obchodził 37 urodziny. Według oceny Transfermarkt z grudnia 2021 piłkarz obecnie wart jest 35 milionów euro.

 


Źródło: niezalezna.pl

#Cristiano Ronaldo #Transfermarkt

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo