Ten wywiad Kidawy-Błońskiej to HIT! Jej wypowiedzi kolejny raz przejdą do historii

To kolejny wywiad Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, który nie poszedł po jej myśli. Wicemarszałek Sejmu w rozmowie z Robertem Mazurkiem stwierdziła, że Marian Banaś jest jak... "świadek koronny". Prowadzący wywiad szybko wyjaśnił przedstawicielce Platformy Obywatelskiej, co oznacza status takiego świadka.

Małgorzata Kidawa-Błońska
fot. Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

W rozmowie z Robertem Mazurkiem nie zabrakło tego, z czego Małgorzata Kidawa-Błońska jest doskonale znana, czyli przejęzyczeń. "Prawdziwa Prezydent" mówiła o "meljach pana Dworczyka". 

Politycy Platformy Obywatelskiej mocno angażują się ostatnio w obronę prezesa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia, choć wcześniej składali zawiadomienia do prokuratury o możliwych przestępstwach. 

Małgorzata Kidawa-Błońska, pytana o to jak zagłosuje w sprawie immunitetu Banasia, stwierdziła, że będzie... przeciwko odbieraniu immunitetu prezesowi NIK. Dodała również, że jest on jak "świadek koronny". 

- Świadek koronny, jak Pani doskonale wie, musi się najpierw zgłosić i przyznać do tego, że jest przestępcą (...) Nie słyszałem, żeby Marian Banaś przyznał się do popełniania jakichkolwiek przestępstw

- zauważył redaktor Robert Mazurek.

 

 Źródło: Twitter, Niezalezna.pl

 

#Małgorzata Kidawa-Błońska

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo