Nie żyje muzyk disco polo. Jerzy Jurowiec przegrał walkę z chorobą

Smutne wieści dla fanów zespołu As. Jerzy Jurowiec - muzyk tej grupy, zmarł. Miał 60 lat. O jego śmierci powiadomił Sławomir Trofimiuk - założyciel zespołu.

facebook.com/Sławomir Trofimiuk

Zespół As został założony w 1992 roku i funkcjonował przez siedem lat. Później muzycy zawiesili działalność. Jak się z czasem okazało, nie na zawsze. W 2017 roku grupa reaktywowała się. Zespół, którego największymi hitami są np. "Na zamku", "Szkoda łez", "Szalona miłość" i "Moja dziewczyno", stracił jednego z muzyków.

Muzyk przegrał walkę z chorobą

Sławomir Trofimiuk, który w 1992 roku założył zespół As, za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał przykrą informację o śmierci kolegi. Jak dowiadujemy się z wpisu, muzyk odszedł po walce z chorobą.

"Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację, iż po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas w dniu dzisiejszym nasz przyjaciel, muzyk, wokalista, ojciec i można powiedzieć brat - Jurek Jurowiec. Zostawiłeś po sobie ogromną pamiątkę muzyczną, wspaniałą rodzinę oraz dobro i ciepło, którymi zawsze starałeś się obdarzać naszych odbiorców i słuchaczy. Jurek, będzie nam Ciebie bardzo brakowało... O uroczystościach pogrzebowych powiadomimy w najbliższym czasie"

 - poinformował na Facebooku.

 

Ponadto, Trofimiuk zamieścił informację o terminie i miejscu liturgii żałobnej, a także miejscu, w którym odbędzie się pogrzeb. Dodał, że w najbliższym czasie powiadomi o innych szczegółach ceremonii pogrzebowej.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, plotek.pl

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo