PKOl w ogniu krytyki. Kadra Polski na zimowe igrzyska z kontrowersyjnym hasłem

PKOl ogłosił skład kadry na zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie. Przy okazji podano do publicznej wiadomości hasło, z jakim reprezentanci Polski pojadą do Chin. Okazało się, że identyczne hasło towarzyszy... zwolennikom Platformy Obywatelskiej. Czy aby na pewno ktoś przemyślał użycie tego sloganu w sporcie?

PKOl ogłosił kadrę na igrzyska. Z kontrowersyjnym hasłem
Twitter/PKOl

Pięćdziesięciu siedmiu polskich sportowców wystąpi w zimowych igrzyskach w Pekinie. Skład reprezentacji zatwierdził zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Impreza odbędzie się w dniach 4-20 lutego. Reprezentację stanowi 30 kobiet i 27 mężczyzn. Do Chin uda się także 71 osób współpracujących (w tym sztaby szkoleniowe i medyczne, członkowie misji, oficerowie covidowi).

Informacja o zatwierdzeniu składu na igrzyska olimpijskie pojawiła się na stronach PKOl w mediach społecznościowych. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie hasło, jakie pojawiło się na plakacie. "Silni Razem" kojarzyło się do tej pory z sympatykami Platformy Obywatelskiej, a teraz ma zagrzewać do boju biało-czerwonych.

Już teraz widać, że hasło "Silni Razem" nie przypadło do gustu kibicom. PKOl znalazł się w ogniu krytyki. W internecie wskazują oni, że hasło kojarzy się politycznie, a do tego większość startów na igrzyskach to występy indywidualne, nie drużynowe.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#zimowe igrzyska olimpijskie #Silni Razem

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo