Stephen Curry ma nerwy ze stali! Bohater ostatniej akcji dał zwycięstwo Warriors

Rzut Stephena Curry'ego 1,6 sekundy przed końcową syreną zapewnił koszykarzom Golden State Warriors wygraną z Houston Rockets 105:103 w niezwykle dramatycznym piątkowym meczu ligi NBA.

Stephen Curry oddał rzut na wagę zwycięstwa w ostatniej akcji meczu
fot. NBA

Golden State Warriors jeszcze pięć minut przed upływem regulaminowego czasu gry przegrywali różnicą dziewięciu punktów z Houston Rockets, ale w końcówce - zdobywając sześć ostatnich punktów w meczu - zdołali przechylić szalę na swoją stronę.

Stephen Curry bohaterem Wojowników

Curry zdobył w sumie 22 punkty, ale z gry trafił tylko sześć z 21 prób. Christian Wood z 19 pkt był najskuteczniejszy wśród pokonanych. "Wojownicy", grający po raz drugi z rzędu bez kontuzjowanego Draymonda Greena oraz wracającego do pełni sił i formy Klaya Thompsona, popełnili aż 19 strat, o dwie mniej niż w przegranym dzień wcześniej po dogrywce spotkaniu z Indiana Pacers.

Brak obu zawodników był widoczny, to miało wpływ na naszą postawę

- ocenił trener ekipy z San Francisco Steve Kerr.

Jego zespół, który przegrał sześć z ostatnich 10 meczów, z bilansem 33-13 zajmuje drugie miejsce na Zachodzie. Lepsi w tej konferencji i całej lidze są obecnie tylko Phoenix Suns - 35 zwycięstw i dziewięć porażek.

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Stephen Curry #NBA #Golden State Warriors

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo