Złodziej krzyczy „łapać złodzieja”? Poseł PiS Kazimierz Smoliński na Albicli: Tusk to hipokryta!

O "hipokryzji Tuska" pisze na portalu Albicla poseł PiS Kazimierz Smoliński. Chodzi o aktywność lidera PO w sprawie cen gazu czy energii. - Można to porównać jedynie do złodzieja, który najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja" - podkreśla parlamentarzysta. W jego ocenie, to właśnie rząd Tuska jest odpowiedzialny za niektóre niekorzystne rozwiązania.

Donald Tusk
Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk jest ostatnio niezwykle aktywny w kwestii cen gazu czy energii. Na Twitterze co i rusz porusza ten temat, oskarżając o wzrastające ceny rząd na czele z premierem Morawieckim. - Czy wyście tam powariowali?! - pytał w filmie, który zamieścił na koniec 2021 roku.

"Drożyzna, głupcy!" - to już fragment kolejnego wpisu Donalda Tuska, który najwyraźniej przyjął strategię zbijania kapitału politycznego na kwestii, jaką żyją miliony Polaków.

Politycy partii rządzącej wskazują jednak, że Tusk jest ostatnią osobą, która w tej sprawie powinna się wypowiadać.

- Hipokrytę Tuska, który ubolewa w piekarni nad wysokimi cenami gazu i energii można porównać jedynie do złodzieja, który najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja"

- napisał na portalu Albicla poseł PiS Kazimierz Smoliński, podkreślając, że "rząd Tuska jest odpowiedzialny za niekorzystny dla Polski pakiet klimatyczny oraz niekorzystną umowę z Gazpromem".

 

 


Źródło: Albicla, Niezalezna.pl

#Kazimierz Smoliński #Donald Tusk

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo