Bez powodu zaatakował przypadkowo napotkaną kobietę

Dzięki publikacji wizerunku mężczyzny, który bez powodu zaatakował napotkaną kobietę napastnik nie uniknie kary. 64-latek został zatrzymany i już usłyszał zarzut. Za uszkodzenie ciała grozi mu do 2 lat więzienia.

flickr

W minioną środę  policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prosili o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który zaatakował przypadkowo napotkaną kobietę. Do zdarzenia doszło 5 grudnia ubiegłego roku. Tego dnia, około 13:00 w Toruniu przy skrzyżowaniu ulic Odrodzenia i Szosy Chełmińskiej sprawca dwukrotnie uderzył kobietę w twarz i kopnął ją w nogę. Pokrzywdzona w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała.

W toku postępowania, policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym kamery zarejestrowały wizerunek napastnika. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany. To 64-latek z Torunia bez stałego adresu zameldowania.

Dzisiaj  usłyszał on zarzut uszkodzenia ciała 24-letniej kobiety, działając w sposób chuligański, publicznie z błahego powodu, okazując rażące lekceważenie dla porządku prawnego. Decyzją prokuratora czyn ten ścigany jest z urzędu, dlatego prawdopodobnie jeszcze dzisiaj podejrzany stanie przed obliczem oskarżyciela.

 

Źródło: policja.pl, niezalezna.pl

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo