Hipokryzja Gowina

  

Nie podoba mi się taka Polska - tak Jarosław Gowin skomentował sprawę upośledzonego Radosława Agatowskiego, który mimo swojej choroby trafił do więzienia. Były minister sprawiedliwości nie chwali się jednak, że pismo od posła PiS-u Czesława Hoca, by doprowadził do wypuszczenia Radka na Wielkanoc, otrzymał już 27 marca. Co zrobił jako szef resortu w tej sprawie? „Tyle, ile może minister bez ingerowania w wyroki niezawisłego sądu” - tymi słowami Gowin po raz kolejny pokazał, że nie ma zamiaru stawiać się sędziom, a w mediach analizuje skandaliczność wyroków dopiero wtedy, gdy stają się one „medialne”. Dlaczego polityk odgrywający rolę „konserwatysty” konserwuje jedynie niepisany dogmat o nieomylności sędziów? Po czynach ich poznacie Panie pośle, po czynach.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl