Milionerka z zespołem Downa. A jednak można! Swój biznes stworzyła od zera

31-letnia Collette DiVitto i jej historia to najlepszy przykład na to, że osoby z zespołem Downa potrafią odnieść sukces na skalę światową! Młoda kobieta dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy i własnemu pomysłowi w ciągu 5 lat stała się milionerką!

Colette DiVitto
instagram.com/@colletteyscookies

Collette DiVitto na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kobiecie udało się ukończyć uniwersytet w Karolinie Północnej. Niestety, zespół Downa w oczach potencjalnych pracodawców stanowił wyraźną przeszkodę w zatrudnieniu DiVitto. Dziewczyna pokazała jednak, że jeśli czegoś bardzo chcemy, należy o to walczyć. Poddanie się to najgorsze, co można zrobić w drodze do spełnienia własnych marzeń, dlatego... 26-latka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce!

 

Marzenie z dzieciństwa spełnione!

Collette DiVitto niemalże od dziecka marzyła o posiadaniu własnej piekarni czy cukierni. Prowadzenia biznesu nauczyła ją mama, Rosemary Alfredo. Młodej, wytrwałej kobiecie wystarczyło pięć lat, aby firma odniosła ogromny sukces!

Sukces zawodowy przełożył się na życie osobiste Collette, która udowodniła całemu światu, że osoby z Zespołem Downa też są wartościowe i tak naprawdę... mogą wszystko! W ciągu pięciu lat od założenia firmy, zgromadziła ona na koncie 1,2 miliona dolarów. 

Warto zaznaczyć, iż celem ambitnej Amerykanki nie było jednak tylko założenie firmy, ale również danie szansy osobom z zespołem Downa. Dziś sama zatrudnia ich 15!

 

Źródło: niezalezna.pl, marsz.info, kobieta.wp.pl

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo