Niedyspozycja Sienkiewicza i tłumaczenia Budki. „On wciska kit. Cała Polska widziała, jak się chwiał"

Wczoraj późnym wieczorem kamery w Sejmie uchwyciły "niedyspozycję" posła PO, Bartłomieja Sienkiewicza. Polityk wkroczył na salę obrad niepewnym krokiem i został z niej wyprowadzony przez Borysa Budkę. - Budka wciska kit, że Sienkiewicz do niego podszedł aby coś skonsultować. I to było tak pilne aby podczas debaty wyjść z sali plenarnej Sejmu... a cała Polska widziała jak Sienkiewicz się chwiał - skomentował na portalu Albicla.com Kazimierz Smoliński, poseł PiS.

Tomasz Hamrat, albicla.com

Wczoraj wieczorem Sejm przystąpił do rozpatrywania wniosku o wyrażenie wotum nieufności wobec Ministra Sportu i Turystyki - Kamila Bortniczuka. Gdy na mównicę wszedł Dariusz Olszewski, poseł sprawozdawca sejmowej komisji, na sali plenarnej rozległa się wrzawa.

Na transmisji z posiedzenia widać, jak Bartłomiej Sienkiewicz podchodzi do Borysa Budki i próbuje mu coś powiedzieć. Ten zaś wstaje, chwyta za ramię klubowego kolegę i wyprowadza z sali. Były przewodniczący PO bardzo nerwowo zareagował na pytania dziennikarzy TVP dotyczące stanu zdrowia byłego ministra spraw wewnętrznych za czasów rządów PO-PSL. 

Wczorajszą "niedyspozycję" Bartłomieja Sienkiewicza dosadnie skomentował na portalu Albicla.com Kazimierz Smoliński, poseł PiS. 

"Budka wciska kit, że Sienkiewicz do niego podszedł aby coś skonsultować. I to było tak pilne aby podczas debaty wyjść z sali plenarnej Sejmu... a cała Polska widziała jak Sienkiewicz się chwiał. Ciekawe dlaczego? Trząsł się ze strachu przed rozmową z Budką"

- napisał polityk. 

 


Źródło: Albicla.com, niezalezna.pl

#Bartłomiej Sienkiewicz

Mateusz Mol
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo