Grupiński robi konkurencję Jachirze! To Platforma Obywatelska czy już Platforma Błaznów?

Dziwne występy posłanki Klaudii Jachiry nie robią już wrażenia na osobach śledzących polską scenę polityczną. Niespodziewanie jednak w jej buty wejść postanowił Rafał Grupiński, były przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Podczas sejmowej debaty na temat edukacji polityk postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami. Tylko konia z rzędem temu, kto zrozumiał, o co mu chodziło...

Rafał Grupiński
printscreen Sejm - youtube.com

"Prezes, jego partyjna mość, prezes wchodzi" - cedził z mównicy Grupiński, żywo gestykulując, machając rękoma i modulując głos. 

Ciężko w jego wypowiedzi odnaleźć sens, logikę i składnię, dlatego lepiej pozostawić ten specyficzny występ do obejrzenia i oceny czytelnikom.

Sytuację skomentowała prowadząca obrady wicemarszałek Małgorzata Gosiewska, mówiąc, iż Grupiński chyba pomylił zawód. 

Rafał Grupiński we wrześniu zamienił Borysa Budkę na stanowisku szefa lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej w Wielkopolsce. Poza byciem posłem spełnia się także w poezji. Jesienią biblioteka w Poznaniu (na czele której stoi jego bratanica) wydała tomik poezji Grupińskiego pod kontrowersyjnym tytułem "Bogini Jezus". To kolejna wspólna cecha z posłanką Jachirą, która z kolei w Sejmie prezentowała swoją przeróbkę "Roty" z odezwą "tak nam dopomóż Tusk". Trzeba przyznać, że osobliwych posłów ma Platforma Obywatelska!

 


Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Rafał Grupiński #Klaudia Jachira #Sejm

Mateusz Tomaszewski
Sonda
Wczytuję sondę...

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo