Fabio Cannavaro rezygnuje z pracy z reprezentacją Polski. Włoski trener czeka na lepszą ofertę

Fabio Cannavaro nie chce zastąpić Paulo Sousy na stanowisku selekcjonera polskich piłkarzy - informuje włoska "La Gazzetta dello Sport".

Fabio Cannavaro nie jest już zainteresowany pracą z Biało-czerwonymi
fot. twitter.com/CalcioFinanza

Fabio Cannavaro zgłosił swoją chęć pracy z piłkarską reprezentacją Polski po tym, jak tuż przed barażowym meczem z Rosją posadę nieoczekiwanie opuścił Paulo Sousa. Prezes PZPN Cezary Kulesza poważnie rozważał kandydaturę włoskiego mistrza świata na stanowisko selekcjonera. Spotkał się nawet osobiście z 48-latkiem w ostatnią sobotę w Warszawie.

Fabio Cannavaro nie będzie pracował z reprezentacją Polski

Po tej rozmowie dochodziły jednak sygnały, że zainteresowanie Cannavaro współpracą z Biało-czerwonymi osłabło. Dziennikarze "La Gazzetta dello Sport" są wręcz przekonani, że zdobywca Złotej Piłki, który ostatnio pracował w Chinach, nie jest już zainteresowany posadą. Cannavaro odstręcza mała ilość czasu, jaka pozostałą do spotkań barażowych o udział w mistrzostwach świata, we włoskiej gazecie można przeczytać również, że wolałby pracować w klubie z angielskiej Premier League.

Następcę Sousy poznamy zapewne 19. stycznia przy okazji specjalnego spotkania zarządu PZPN. Biało-czerwoni w marcu zmierzą się na Łużnikach z Rosją, w przypadku zwycięstwa zagrają ze Szwecją lub Czechami w meczu decydującym o awansie na mistrzostwa świata w Katarze.

 


Źródło: niezalezna.pl

#Fabio Cannavaro #reprezentacja Polski #selekcjoner

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo