Roman Giertych kpi z Polskiego Ładu. „Pogarda sukcesu nie gwarantuje” - odpowiadają internauci

Roman Giertych postanowił skrytykować Polski Ład. W tym celu opisał historię "pana Janusza", który "pije teraz za zdrowie pracujących". W sieci zawrzało. - Na wyśmiewaniu ludzi Platforma na pewno zyska poparcie! - ironizują komentatorzy.

Roman Giertych kpi z Polskiego Ładu
fot. Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Politycy opozycji od kilku dni mocno krytykują Polski Ład. Rząd odpiera zarzuty, choć trzeba przyznać, że tym razem kampania przeciwników partii rządzącej jest ekspansywna. Dołączył do niej Roman Giertych, ale zrobił to w dość specyficznym stylu.

- Znaleziono kogoś, kto zyska na Polskim Ładzie. Z programów socjalnych otrzymuje 2379 złotych miesięcznie (podwyżka o 50 zł) oraz mieszkanie. I pije teraz zdrowie pracujących! Pan Janusz kocha PiS i prezesa Kaczyńskiego. I jest patriotą, bo obcych alkoholi nie tyka

- kpi adwokat na Twitterze. Swój wywód zilustrował "pożyczonym" z internetu zdjęciem mężczyzny pijącego z butelki. Swój wpis Giertych już usunął, ale - jak to bywa w takich przypadkach - w internecie nic nie ginie.

Wpis Giertycha wzbudził sporo kontrowersji. Komentatorzy wskazują, że przyniesie on skutek odwrotny do zamierzonego - podkreślają, że pogarda, nawet dla przysłowiowego "pana Janusza", nie wróży dobrze opozycji w kontekście przyszłorocznych wyborów parlamentarnych.

- Taka pogarda dla milionów Polaków to raczej sukcesu wyborczego nie gwarantuje - brzmi jeden z komentarzy.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Polski Ład #Roman Giertych

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo