Z OSTATNIEJ CHWILI

Prezes PiS: chcemy przedstawić projekt ustawy dotyczącej powołania komisji, która zbadałaby politykę energetyczną prowadzoną przez rząd polski w latach 2007-2015 • • • Premier: komisja weryfikująca wpływy rosyjskie na bezpieczeństwo wewnętrzne w Polsce potrzebna jest nie tylko po to, aby wyjaśnić przeszłość, ale również po to, aby pozbyć się zwałów rosyjskich raz na zawsze w przyszłości • • •

Covidowy chaos we Włoszech. Piotr Zieliński na kwarantannie, odwołane spotkania Serie A

Lokalne władze sanitarne z powodu licznych zakażeń COVID-19 w klubach zdecydowały o odwołaniu czterech z 10 zaplanowanych na czwartek meczów 20. kolejki włoskiej Serie A. Z kolei Piotr Zieliński trafił na kwarantannę po przybyciu z ekipą Napoli do Turynu na spotkanie z Juventusem.

Piotr Zieliński znów ma problemy z powodu pandemii Covid-19
fot. facebook.com/zielu.94

Wzrost liczby zakażeń koronawirusem spowodował odwołanie czterech spotkań piłkarskiej Serie A. Nie odbędą się mecze: Bologna - Inter Mediolan, Salernitana - Venezia, Fiorentina - Udinese i Atalanta Bergamo - Torino.

Piotr Zieliński trafił na kwarantannę

Zgodnie z planem ma się natomiast rozpocząć starcie piątego w tabeli Juventusu z trzecim Napoli. Klub z Neapolu we wtorek poinformował, że pozytywny wynik testu na koronawirusa miał trener Lucciano Spalletti, a w środę okazało się, że zakażony jest także bramkarz Alex Meret.

Mimo to drużyna otrzymała pozwolenie na podróż do Turynu, ale po wylądowaniu lokalny sanepid skierował na kwarantannę Zielińskiego, Słowaka Stanislava Lobotkę i Kosowianina Amira Rrahmaniego, którzy mieli bliskie kontakty z "pozytywnymi" zawodnikami Napoli oraz nie przyjęli drugiej bądź trzeciej dawki szczepionki w ciągu ostatnich 120 dni.

Gdyby ta trójka ostatecznie nie mogła w czwartek zagrać, to w kadrze Napoli byłoby tylko 13 zawodników z pola, w tym kilku z drużyny juniorów. Do Turynu poleciało też trzech bramkarzy, w tym Hubert Idasiak.

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

#COVID-19 #Piotr Zieliński #Serie A #koronawirus

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo