Z OSTATNIEJ CHWILI

Zmarł aktor Jan Nowicki - informuje Polski Instytut Sztuki Filmowej • • •

Jakub Kamiński może trafić do Bundesligi. Kolejny młody talent opuści Lecha Poznań

Patrząc na politykę transferową Lecha Poznań nikt raczej nie pyta czy Jakub Kamiński opuści Kolejorza. Można się tylko zastanawiać kiedy. Utalentowany piłkarz znalazł się na celowniku niemieckiego Wolfsburga.

Jakub Kamiński
fot. Przemysław Szyszka / twitter.com/LechPoznan

Jakub Kamiński nie tak dawno deklarował, że nie chce opuścić Lecha Poznań zimą. 19-letni skrzydłowy liczy, że pomoże ekipie kierowanej przez trenera Macieja Skorżę wygrać w piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie. Ale co będzie po sezonie?

Jakub Kamiński może opuścić Lecha Poznań

Dziennikarz Krzysztof Stanowski przekazał, że Kamińskim mocno zainteresowany jest niemiecki Wolfsburg. Dla Kolejorza byłby to kolejny transfer młodego polskiego piłkarza zagranicę. W ostatnich latach Bułgarską opuścili tacy zawodnicy jak Kamil Jóźwiak, Tymoteusz Puchacz czy Jakub Moder, więc można przypuszczać, że Kamiński faktycznie wkrótce podąży ich śladem.

Piłkarz, który ma już za sobą debiut w pierwszej reprezentacji Polski, w tym sezonie jest jednym z motorów napędowych poznańskiego Kolejorza. Kamiński dotychczas wystąpił we wszystkich 19 ligowych meczach Lecha i zdobył w nich 6 bramek.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#piłkarskie transfery #Lech Poznań #Jakub Kamiński

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo