Sensacyjny powrót Krzysztofa Piątka do Włoch? Polski napastnik na celowniku klubu z Serie A

Krzysztof Piątek nie może zaistnieć w Bundeslidze, a Hertha Berlin chętnie sprzedałaby polskiego piłkarza. Po napastnika zgłosiła się włoska Genoa.

Krzysztof Piątek może wrócić do włoskiej Serie A
fot. twitter.com/pjona9official

W Genoi Krzysztof Piątek zrobił wielkie wrażenie. Po tym jak 26-letni napastnik trafił do włoskiej drużyny w lipcu 2018 roku z Cracovii trafiał do siatki raz za razem, aż zgłosił się po niego AC Milan. Wydawało się, że "Il Pistolero" stoi u progu wielkiej kariery, ale na San Siro piłkarz nie imponował już taką skutecznością, wkrótce zdecydowano, że może odejść.

 Krzysztof Piątek może wrócić do Serie A

W ten sposób Polak w styczniu 2020 roku trafił do Herthy Berlin, ale również w Bundeslidze nie nawiązał do formy z początku swoich występów w Serie A. W stolicy Niemiec planują sprzedać Piątka, który w tym sezonie wystąpił w lidze dziewięciokrotnie (głównie jako rezerwowy) i zdobył jedną bramkę.

Włodarze Genoi wciąż wierzą w polskiego napastnika i - jak twierdzą włoscy dziennikarze - już złożyli Hercie ofertę wypożyczenia z możliwością późniejszego przeprowadzenia transferu definitywnego za 17 milionów euro. Teraz piłka jest po stronie Piątka, którego usługami zainteresowanie wyrażało również tureckie Galatasaray.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Krzysztof Piątek #Serie A #piłkarskie transfery

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo