Szok w świecie sportu. Reprezentant Francji pchnięty nożem w Paryżu! Trafił do kliniki

Reprezentant Francji w piłce ręcznej, zawodnik Paris Saint-Germain Elohim Prandi został w noc sylwestrową w Paryżu kilkakrotnie pchnięty nożem - potwierdził klub. Według lekarzy, nie doznał obrażeń, które zagrażałyby jego życiu. Prandi - jak napisano w oficjalnym oświadczeniu - przebywa na obserwacji w jednej paryskich z klinik.

Elohim Prandi
By Wenflou - Own work, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=71392442

Francuzi - mistrzowie olimpijscy z Tokio - przygotowują się do mistrzostw Europy, które od 13 do 30 stycznia zostaną rozegrane na Węgrzech i Słowacji. Prandi, który uczestniczył w nieudanych dla "Trójkolorowych" mistrzostwach Starego Kontynentu w 2020 roku, został powołany do kadry przez trenera Guillaume'a Gille'a, ale z powodu wykrycia u niego Covid-19 nie uczestniczył w pierwszym etapie przygotowań.

Po zranieniu w Paryżu nie wiadomo, kiedy 23-latek będzie mógł wrócić do zespołu. Prandi obecnie dołączył do długiej listy nieobecnych, na której znajdują się m.in. kontuzjowani mistrzowie olimpijscy Timothey N'Guessan, Nedim Remili i Luka Karabatic.

Także brat Luki Karabatica, Nikola, trzykrotny mistrz olimpijski i gwiazda francuskiej piłki ręcznej, nie brał udziału w pierwszym etapie przygotowań z powodu zakażenia koronawirusem.

 

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Elohim Prandi #PSG #piłka ręczna

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo