Nie bądź sam, baw się z nami. Sylwestrowy koncert w TV Republika i na portalu Niezalezna.pl

Noc sylwestrową lubimy traktować szczególnie. To noc podsumowań, wspomnień i dobrej zabawy. Tak też będzie u nas. Zapraszamy na sylwestrowy koncert, podczas którego największe światowe hity zagra fenomenalny Dziubek Band. Transmisja w piątek, 31 grudnia o godz. 21.50 w Telewizji Republika oraz w internecie na portalach: Vod.GazetaPolska.pl, Niezalezna.pl, Facebook Gazeta Polska Codziennie.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Trudno wyobrazić sobie sylwestrową zabawę bez dobrej muzyki. Koncert zatytułowany „Nie bądź sam, baw się z nami” będzie wypełniony muzycznymi atrakcjami w najlepszym stylu. Wszystko za sprawą rewelacyjnego zespołu Dziubek Band pod batutą Mariusza Dziubka. Nasi czytelnicy doskonale znają tę grupę z występów na galach mediów Strefy Wolnego Słowa. Grają tak, że ciężko wysiedzieć w miejscu. Tej nocy nie zabraknie światowych hitów jak „Happy”, „Bamboleo” czy „Simply the best”, ale koncert wypełnią też polskie przeboje, m.in. „Daj mi tę noc”, „Bo jak nie my to kto”, „Cykady na Cykladach”, „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”.

W programie koncertu zorganizowanego przez „Gazetę Polską Codziennie” we współudziale z Telewizją Republika i portalem Niezalezna.pl znalazło się także podsumowanie mijającego roku i moc życzeń. Powspominamy wyjątkowe wydarzenia, które na długo zostaną w naszych sercach.

Zapraszamy do spędzenia z nami sylwestrowej nocy!

 

 

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Anna Krajkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo