OFF Christmas Party 2021 [RELACJA]

17 Grudnia w Zaborówku pod Warszawą odbyło się wydarzenie świąteczne Our Future Foundation i polskiego stowarzyszenia studentów paryskiego uniwersytetu Sciences Po - ASPOL. OFF Christmas Party zgromadziła ponad 200 uczestników z całej Polski i z zagranicy. 

mat. pras.

W piątek 17 grudnia, w Pałacu w Zaborówku pod Warszawą miał miejsce bal świąteczny organizowany przez Our Future Foundation – organizację non-profit zajmującą się walką w nierównościami w dostępie do edukacji w naszym kraju. Fundacja zorganizowała wydarzenie we współpracy z Association des étudiants polonais de Sciences Po – stowarzyszeniem studentów prestiżowego paryskiego uniwersytetu specjalizującego się w naukach politycznych. W balu uczestniczyli m.in. stypendyści Fundacji, najbardziej ambitni uczniowie liceów z całej Polski, mentorzy, a także zaprzyjaźnieni studenci. 

Wydarzenie to było częścią cyklu spotkań stypendystów – uczniów polskich liceów z najlepszymi studentami takich uczelni jak LSE, Yale, Harvard czy Sciences Po. Młodzi uczestnicy, którzy planują rozpocząć w przyszłych latach studia za granicą mogli wymienić się doświadczeniami i wskazówkami, poznać siebie nawzajem, a także swobodnie porozmawiać o wymagającym procesie rekrutacyjnym.

Our Future Foundation ma już 4-letnie doświadczenie we wspieraniu uzdolnionej młodzieży. Do tej pory Fundacji udało się pomóc już ponad 100 młodym Polakom, którzy dzięki wsparciu mentorów oraz ciężkiej pracy rozpoczęli naukę na takich uniwersytetach jak Oxford, Stanford, NYU, UCL czy Berkley. Owocem działań Fundacji jest też konferencja Our Future Forum, podczas, której prelegenci dyskutują o dostosowywaniu polskiego systemu edukacji i szkolnictwa wyższego do wyzwań szybko zmieniającego się świata.

Opiekunem Fundacji jest HRE Investments 
Sponsorem strategicznym wydarzenia jest PGNiG S.A.
Sponsorami warsztatów są Goldman Sachs i Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
Partnerem wydarzenia jest Fundacja Empiria i Wiedza, Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu i ASPOL

 Źródło: niezalezna.pl

 

artykuł sponsorowany
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo