Neumann z Platformy Obywatelskiej składa życzenia świąteczne. Nie zapomniał o „ośmiu gwiazdkach”

Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej postanowił złożyć wszystkim świąteczne życzenia. Co prawda zaczął dość zaskakująco, bo użył słów "Boże Narodzenie", ale kolejnych niespodzianek niestety nie było: pojawił się za to wulgarny motyw "ośmiu gwiazdek".

Sławomir Neumann z życzeniami "ośmiu gwiazdek"
Twitter/Sławomir Neumann

- Życzę Państwu zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia - od tych słów świąteczne życzenia w formie filmu zaczął poseł Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej. W porównaniu z plakatem świątecznym Warszawy rządzonej przez jego kolegę Rafała Trzaskowskiego - zabrzmiało nieźle. W stolicy wszak słowa "Boże Narodzenie" nie padły.

Ale i u Neumanna im dalej, tym gorzej. Poseł życzył wszystkim dreszczyku emocji, kiedy "będziecie szukać pierwszej gwiazdki, a może pierwszych ośmiu". W ten sposób polityk nawiązał do wulgarnego hasła, wykrzykiwanego przez zwolenników PO na antyrządowych protestach. Nie ma wątpliwości bo na filmie pojawiły się napisy, a tam "osiem gwiazdek" zostało zapisane w charakterystyczny sposób. W poście Neumanna również zamieszczono emotikony - pięć gwiazd i trzy choinki. 

O pomyłce nie ma mowy. Środowisko Koalicji Obywatelskiej używa wulgarnego hasła nawet w czasie świąt Bożego Narodzenia. Kilka dni temu, podczas protestu w Krakowie były poseł Nowoczesnej Jerzy Meysztowicz także składał podobne życzenia. 

- Mam nadzieję, że kiedy wyznawcy PiS-u w Wigilię otworzą okno, żeby zobaczyć pierwszą gwiazdkę, zobaczą ich osiem

- mówił. 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Sławomir Neumann #Platforma Obywatelska

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo