Rozpocznij wtorek z Gazetą Polską Codziennie. Cyberpartyzanci walczą z reżimem Łukaszenki

Upublicznili dane donosicieli, którzy współpracują z nielegalną władzą Alaksandra Łukaszenki, a także funkcjonariuszy sterujących migrantami na granicy. Opracowali też sposób na identyfikowanie fałszywych paszportów wydawanych w celach szpiegowskich dla KGB i innych agentów, którzy stanowią zagrożenie dla uciekających przed reżimem Białorusinów.

pixabay.com/Elchinator

We wtorkowej „Codziennej” piszemy o Cyberpartyzantach - wyjątkowej grupie białoruskich bojowników o wolność. To grupa hakerów, która w cyberprzestrzeni na różne sposoby walczy z reżimem Aleksandra Łukaszenki. W ostatnich miesiącach podjęli szereg działań, które bez wątpienia realnie zagroziły białoruskim służbom.

-  Nie ma wielu sposobów na walkę z niesprawiedliwością reżimu Łukaszenki

– mówią „Codziennej”.

-  Postanowiliśmy mądrze walczyć z reżimem.(...) Wierzymy, że ujawnienie informacji o tym, jak Łukaszenka i jego koledzy popełniają przestępstwa, przyspiesza zmiany na Białorusi – podkreślają. 

O tym skąd czerpią inspiracje i jakie sukcesy w walce z reżimem odnieśli dowiecie się Państwo z wtorkowej Codziennej, do lektury której gorąco namawiam.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

Paweł Woźniak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo