Sara James na podium Eurowizji Junior 2021! Wielki sukces reprezentantki Polski!

Eurowizja Junior 2021 rozstrzygnięta! Reprezentantka Polski Sara James w napięciu oczekiwała na końcowe wyniki, podobnie jak miliony widzów przed telewizorami. W końcu wszystko stało się jasne - reprezentantka Polski zajęła drugie miejsce.

Sara Egwu-James
Autorstwa Quowadisz123 - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=112745957

Sara Egwu–James to zwyciężczyni czwartej edycji programu The Voice Kids (2021). Na Eurowizji Junior w Paryżu reprezentantka Polski zaśpiewała autorski utwór "Somebody". Jej występ był niezwykle energetyczny!

Wyniki Eurowizji Junior 2021

Później przyszedł czas na wyniki! Łączono się z kolejnymi krajami - pełną pulę 12 punktów Sara James otrzymała już na samym początku od Niemiec, często na tablicy wyników pojawiało się także bardzo wysokie 8 lub 10 punktów. To oznaczało, że Sara James cały czas trzymała się na podium rywalizacji.

Kolejne 12 punktów popłynęło do Polski z Irlandii, co oznaczało, że Sara James przesunęła się na drugie miejsce. Emocje rosły z każdą minutą - na czele tabeli umacniały się Azerbejdżan, Armenia, Francja i Polska. 

Po głosowaniu Hiszpanii to Polska była na pierwszym miejscu, wyprzedzając Francję o jeden punkt. Francja wróciła na pierwsze miejsce, ale walka o triumf toczyła się do samego końca. Po głosowaniu jurorów Polska była na drugim miejscu, aż przyszedł czas na prezentację wyników on-line!

Polska otrzymała 102 punkty, co oznaczało, że znalazła się tuż za Armenią. Eurowizję Junior wygrała właśnie Armenia, natomiast Sara James zajęła miejsce drugie - ze stratą tylko 6 punktów do zwycięskiej ekipy...

 

Źródło: niezalezna.pl

#Eurowizja Junior 2021 #Sara James

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo