Bez Kraśki, ale za to... z wizerunkiem Tuska. Ta dyskusja w TVN przejdzie do historii

"Pluralizm, zróżnicowane opinie i wyważona dyskusja na jednym zdjęciu" - tak dzisiejszy program "Kawa na ławę" w TVN 24 skomentował poseł Radosław Fogiel. W studio pojawili się bowiem sami dziennikarze TVN, a z portretu za ich plecami uśmiechał się... Donald Tusk.

"Kawa na ławę" miała tym razem wyjątkową obsadę
fot. Twitter/Radosław Fogiel

"Konrad Piasecki zaprasza do wirtualnego studia TVN24 gości z różnych stron sceny politycznej, by wspólnie spojrzeć na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia" - to opis programu "Kawa na ławę", który emitowany jest na antenie TVN 24. Dziś w studio pojawili się przedstawiciele tylko jednej strony. W przeszłości poseł Marcin Horała podczas jednej z debat nazwał TVN "największą partią opozycyjną" - dziś mogliśmy zobaczyć, co miał na myśli. 

Gośćmi Piaseckiego byli Monika Olejnik, Grzegorz Kajdanowicz, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Anita Werner, Piotr Marciniak i Andrzej Morozowski. Taka obsada wzbudziła wiele komentarzy. 

- Pluralizm, zróżnicowane opinie i wyważona dyskusja na jednym zdjęciu - skomentował poseł Radosław Fogiel.

Zauważony został także brak... Piotra Kraśko. Złośliwi dopowiadali, że być może spóźnił się na autobus, ale zapewne powód jego nieobecności był dużo poważniejszy. 

Uwadze obserwatorów nie umknął fakt, że w tle pojawiał się... wizerunek Donalda Tuska. Być może to element wolności i niezależności, o których ostatnio sporo mówią zwolennicy telewizji TVN?

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#TVN

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo