Wzruszające! Tak strażacy pożegnali swojego kolegę - WIDEO

15 grudnia w Ostrołęce odbył się pogrzeb Jarosława Sadłowskiego - zastępcy naczelnika Wydziału Operacyjnego w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce. Uroczystości miały wyjątkową oprawę: gdy ciało strażaka składano w grobie, rozległy się syreny z wielu wozów, jakie dotarły na cmentarz.

Strażacy we wzruszający sposób pożegnali swojego kolegę
screen z Facebook @eOstroleka.pl

Jarosław Sadłowski związany był z pożarnictwem od 1992 roku. Po ukończeniu Szkoły Głównej Służby Pożarniczej podjął służbę w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce na stanowisku dowódcy sekcji w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Ostrołęce, a następnie jako dowódca zmiany. Od 1999 roku pracował w Komendzie Miejskiej PSP  w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej w Ostrołęce na stanowiskach dowódcy sekcji i dowódcy zmiany, a następnie w wydziale operacyjnym zajmując stanowiska starszy specjalista i zastępca naczelnika wydziału operacyjnego. Zmarł 11 grudnia 2021 r. Miał 50 lat.

W jego pożegnaniu uczestniczyli strażacy z całego regionu, w tym także przedstawiciele wojewódzkiej komendy PSP. W pewnym momencie rozległy się syreny - tak pożegnano zasłużonego strażaka. Był to niezwykle wzruszający moment... 

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#straż pożarna #Ostrołęka

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo