Protest przeciwko obostrzeniom. Politycy Konfederacji przy skandalicznym transparencie! ZOBACZ WIDEO

Skandaliczny transparent pojawił się za plecami polityków Konfederacji podczas protestu anty-obostrzeniowego przed Sejmem. Napis o szczepieniach był stylizowany na ten, który widnieje na bramie obozu zagłady Auschwitz. Przed rozpoczęciem konferencji prasowej posłowie poprosili trzymających napis o... przesunięcie się.

Dziś przed Sejmem zebrali się przeciwnicy przymusu szczepień i obostrzeń covidowych. Jak wynika z relacji zamieszczonych w mediach społecznościowych, w proteście wzięli udział również politycy Konfederacji. Tuż przed rozpoczęciem wydarzenia za plecami polityków widniał napis "Szczepienie czyni wolnym", stylizowany na napis "Arbeit macht frei" umieszczony przy wejściu do niemieckiego obozu zagłady Auschwitz. 

Na kolejnym materiale w social mediach - tym razem wideo - widać, jak posłowie proszą trzymających transparent o przesunięcie się. Niedługo później rozpoczyna się konferencja prasowa.

Na zapisie transmisji na żywo z konferencji Konfederacji, napis "Szczepienie czyni wolnym" nie jest widoczny, ale pozostał inny transparent - "Norymberga 2.0". 

 
Użycie tego typu napisu na proteście z udziałem polityków potępiło Muzeum Auschwitz:

 


Źródło: niezalezna.pl

#szczepienia #konfederacja

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo