​PO przędzie coraz gorzej

  

Sondaż „Rzeczpospolitej”, który pokazuje, że 49 proc. Polaków nie jest zainteresowanych ani koalicją PO-SLD, ani PO-PSL, pokazuje, że coraz mniej jest wiary w trwałość układu władzy w III RP – obecnie uosabianej przez Donalda Tuska i jego partię. Społeczeństwo coraz bardziej natarczywie dopytuje, jaka będzie przyszłość polskiej polityki. Widać wyraźnie, że idea koalicji Platformy z SLD, którą premier ogłosił w „Polityce”, została przyjęta przez rodaków bez entuzjazmu i prawdopodobnie zostanie odrzucona. Tym samym Platforma stoi w rozkroku i nie bardzo wie, co mogłaby Polakom zaoferować. Znamienne, że z danych zaprezentowanych przez „Rzeczpospolitą” wynika także duży sceptycyzm co do koalicji PO-SLD wśród wyborców obu tych partii. Budzi to nadzieję, że gdy rząd upadnie, zmiana będzie głęboka i zasadnicza.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts