Nowe informacje ws. zdrowia Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski z boiska trafił do szpitala

Piotr Zieliński miał problemy z oddychaniem i w niedzielę opuścił boisko w spotkaniu Serie A zaledwie po 20 minutach gry. Pomocnik reprezentacji Polski i Napoli trafił natychmiast na badania do szpitala, a teraz nowe informacje o stanie zdrowia Zielińskiego przekazała "La Gazzetta dello Sport”.

Piotr Zieliński z powodu kłopotów zdrowotnych w tym roku już nie zagra
fot. twitter.com/sscnapoli

Piotr Zieliński miał problemy ze złapaniem oddechu i wyraźnie cierpiąc opuścił w niedzielę murawę po 20 minutach gry spotkania ligi włoskiej pomiędzy Napoli i Empoli. 27-reprezntant Polski trafił w trybie pilnym do szpitala, a władze klubu spod Wezuwiusza mocno przejmowały się stanem zdrowia piłkarza, u którego w ubiegłym roku zdiagnozowano zakażenie COVID-19.

Zieliński już przed meczem miał problemy zdrowotne

Mateusz Borek w programie "Kanału Sportowego" zdradził, że Zieliński już przed spotkaniem z Empoli nie czuł się dobrze, ale mimo tego wybiegł na boisko.

Miał straszny kaszel i katar. Czasami trener chce, żebyś grał. Zapuścisz krople, przepłukujesz gardło i wydaje ci się, że możesz normalnie grać

- powiedział komentator TVP Sport.

We wtorek włoska "La Gazzetta dello Sport” przekazała nowe informacje o stanie zdrowia "Ziela". Według ustaleń dziennikarzy u Polaka zdiagnozowano zapalenie oskrzeli. Zieliński ma opuścić najbliższe dwa mecze Napoli, a do gry wróci najwcześniej na początku przyszłego roku.


 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Piotr Zieliński #Covid-19 #koronawirus

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo