Jubileusz Grodzkiego

Okazało się, że część totalnej opozycji marzy o Polsce w ramach Republiki Federalnej Niemiec… wróć, oczywiście, przepraszam, Republiki Federalnej Europy. Taki to u nich XX! wiek. Czytajcie tekst Jana Przemyłskiego.

GPC,

Przemoc w rodzinie to straszna rzecz, na szczęście przedstawiciele prawa mają coraz lepsze narzędzia, aby domowych bandytów skutecznie odseparować od ich ofiar.

Niestety USA pod wodzą Joe Bidena absolutnie nie zamierzają udzielać Ukrainie jakiejkolwiek pomocy militarnej w razie rosyjskiej agresji. Politycy nieraz pokazują, ze historii nie uczą się ani w ząb. Już raz w 1938 roku też myśleli, że za pomocą kartki papieru zapewnią światu pokój.

Coraz bliżej do rozpoczęcia budowy CPK. Podpisano umowę z Koreańczykami o współpracy przy tworzeniu tej zmieniającej Polskę inwestycji.

Zmarł Sylwester Chęciński. „Sami swoi”, „Nie ma mocnych”, „Kochaj albo rzuć” czy „Rozmowy Kontrolowane” to tylko niektóre z jego przenajkultowniejszych dzieł. Ostatni wielki reżyser polskich komedii, na które wszyscy chodzili do kina.

Do tego Niecodzienna i Dodatek TV. Jest grubo i ciekawie.

Zaprasza do lektury:

Igor Szczęsnowicz
Wydawca weekendowej Gazety Polskiej Codziennie

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie, niezalezna.pl,

 

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo