Nauczycielka na Facebooku: „Ch..j z wami. Aborcje z nami”. Pracuje w jednym z warszawskich liceów

Anna Dzierzgowska jest współzałożycielką "Społecznego Monitora Edukacji", także nauczycielką i feministką. Na swoim zdjęciu profilowym na Facebooku włączyła nakładkę z hasłem „ch...j z wami, aborcja z nami”. Nietrudno domyślić się, jakie "wartości" wpaja warszawskiej młodzieży w Wielokulturowym Liceum Społecznym im. Jacka Kuronia.

fot. Facebook.com oraz pixabay.com (zdjęcie w tle)

Wspomniane hasło, okraszone błyskawicą w kolorach sześciobarwnej tęczy LGBT to tylko jedna z wielu nakładek często zmienianych przez "ekspertkę" Feminoteki. Pojawiają się tam także hasła o "abortowaniu rządu", wezwania na "ostre jazdy" z agresorkami od Marty Lempart, wyrazy poparcia dla lewackiego kolektywu "Stop Bzdurom" (który nie rozliczył się z ogromnej kwoty wsparcia pieniężnego takich jak Dzierzgowska), hasła "Black Lives Matter", czy wezwanie do... dekolonizacji edukacji, cokolwiek miałoby to oznaczać. W skrócie cały gar lewackich haseł, wymieszanych w zawrotnym tempie.

Anna Dzierzgowska jako nauczycielka historii pracuje w Wielokulturowym Liceum Humanistycznym im. Jacka Kuronia w Warszawie. Posiada ono dwa profile na Facebooku - jeden całkiem normalny, drugi najwidoczniej prowadzi Dzierzgowska, gdyż zalany jest tęczową propagandą, a pisma do uczniów rozpoczyna zwrotem "Osoby!". 

W przypadku białoruskiej agresji nauczycielka opowiedziała się bardzo wyraźnie po stronie... tych, którzy szturmowali polską granicę. Napisała nawet "recenzję" profilowi Straży Granicznej.

"Islamofobia jest formą rasizmu. Jej publiczne głoszenie, zwłaszcza przez instytucję państwową, oznacza łamanie i przyzwolenie na łamanie praw człowieka"

- napisała Dzierzgowska.

I takie "Osoby" uczą młode pokolenie Polaków. 

 

 


Źródło: niezalezna.pl, twitter.com, Facebook

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo