Z OSTATNIEJ CHWILI

Sejm będzie dalej pracował nad projektem budżetu na 2023 rok • • •

Jak wtorek, to tylko z „Gazetą Polską Codziennie”: Przemilczeć aferę

Zniknięcie Donalda Tuska i mobilizacja obrońców granic – to tylko dwie spośród wielu propozycji przygotowanych na wtorek przez redakcję Gazety Polskiej Codziennie.

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

Francuski dziennik „Liberation” ujawnił handel wpływami i inne nieuczciwe praktyki, do których dochodziło w strukturach europejskich. Mieli się ich dopuszczać sędziowie TSUE, urzędnicy Komisji Europejskiej oraz politycy kierowanej przez Donalda Tuska Europejskiej Partii Ludowej. Ten ostatni od czterech dni konsekwentnie milczy na temat wielkiej afery. „Tusk znowu poszukiwany„ - pisze  we wtorkowej „Codziennej” Jacek Liziniewicz.

Z najnowszą GPC  zajrzymy też na polsko-białoruską granicę. - Miarą suwerenności państwa jest szczelność granicy, zdolność do obrony naszego terytorium. I to nasi funkcjonariusze robią znakomicie. Jesteśmy z nich dumni – powiedział premier Mateusz Morawiecki, który spotkał się z przedstawicielami służb mundurowych, strzegących kraju.

W najbliższej „Codziennej” znajdą Państwo również ciekawy wywiad z wiceministrem edukacji i nauki dr Tomaszem Rzymkowskim, który zwraca uwagę, że promocja aktywności seksualnej w wieku lat 15 - przez zdecydowaną większość rodziców - nie jest pozytywnie opiniowana. - Demoralizatorzy nie wejdą do polskich szkół – zapewnia „Codzienną” minister.

A o tym co myśli o rozmowach ze związkami zawodowymi nauczycieli, dowiecie się Państwo z wtorkowej GPC, do lektury której gorąco zachęcam.
 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Gazeta Polska Codziennie

Paweł Woźniak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo