"The Voice of Poland". Wiktor Dyduła odpadł w finale. Fani są niezadowoleni!

W odcinku finałowym 12. edycji telewizyjnego show "The Voice of Poland" odpadł Wiktor Dyduła. Jak zareagowali widzowie? W mediach społecznościowych wyrażają swoją dezaprobatę i... dają upust swojemu niezadowoleniu. "To jest brak szacunku dla talentu i człowieka" - komentują.

Zrzut ekranu/ https://www.youtube.com/watch?v=TbF39bOQwuM

Wiktor Dyduła niemalże od początku edycji, "The Voice of Poland" był przez wielu uważany za faworyta. Świetny głos, talent wokalny, ogromna charyzma i jakże sceniczna osobowość. Utwór "Mówią mi" w jego wykonaniu można określić jako najjaśniejszy punkt ćwierćfinału. Jednak to nie wystarczyło... Ku wielkiemu zaskoczeniu widzów oraz publiczności, w finałowym odcinku telewizyjnego show - Wiktor Dyduła odpadł jako pierwszy.

"Wiktor Dyduła opuszcza program. Jego charyzmatyczne występy z pewnością każdy z nas pamięta bardzo dobrze. Nie mamy co do tego wątpliwości, że jeszcze nie raz usłyszymy o tak utalentowanym wokaliście, jakim jest Wiktor. Życzymy powodzenia na dalszej muzycznej drodze!" 

– czytamy na oficjalnym fanpage'u muzycznego talent show TVP.

Ta sytuacja wywołała pod postem lawinę komentarzy niezadowolonych widzów.

"Nigdy nie piszę komentarzy, ale muszę. Jestem w szoku!", "Kpina" czy "Porażka. Odpadł człowiek, który powinien to wygrać" – to tylko mały odsetek opinii, jakie pojawiły się w sieci.

"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"

Mimo niezadowolenia, wielu komentatorów twierdzi jednogłośnie, że Wiktor Dyduła ma największe szanse na zrobienie kariery ze wszystkich uczestników programu. Pozostaje więc czekać i życzyć mu powodzenia w drodze na szczyt muzycznej kariery!

Poniżej występ Wiktora Dyduły z odcinka finałowego "The Voice of Poland".

 

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo