Uczą się od Lempart... Wandale zaatakowali biuro głogowskiego posła

Nieznani wandale zaatakowali biuro głogowskiego posła Prawa i Sprawiedliwości, Wojciecha Zubowskiego - poinformował portal myglogow.pl. Na drzwiach napisano farbą wulgarny napis, na tabliczce namazano krzyż, a do zamka wpuszczono klej. Poseł zapowiedział zgłoszenie sprawy na policję.

Poseł Wojciech Zubowski oraz zniszczone wejście do jego biura
facebook.com/wojtek.zubowski oraz @myglogowpl

Drzwi wejściowe do budynku, w którym znajduje się biuro poselskie Zubowskiego zostało umazane czerwoną farbą, którą ktoś napisał wulgarne hasło "je...ć PiS" oraz postawił obok znak krzyża. Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej z Głogowa Anna Keep powiedziała portalowi myglogow.pl, że sprawcy wpuścili także klej do zamka.  

Z kolei w rozmowie z Interią poseł Wojciech Zubowski wyjaśnił, że wandal (lub wandale), który zakleił zamek spowodował, że do pracy w korytarzu na pierwszym piętrze nie mogli dostać się pracownicy kilku innych biur, które mają tam siedziby.

Kilka dni temu przykład wandalom z Głogowa dała Marta Lempart. Znana z wulgarnych występów liderka Strajku Kobiet przyszła pod siedzibę PiS w Warszawie i oblała drzwi do budynku i prowadzące do niego schody czerwoną farbą, po czym zaczęła wygłaszać swój manifest. Przerwała go jednak... kobieta sprzątająca obiekt, oburzona wylewaniem farby. 

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl, myglogow.pl, Interia

#wojciech zubowski #Głogów #atak na biuro PiS

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo