Poseł Smoliński na Albicli po wywiadzie Łukaszenki: Widać, że stawia na Tuska!

"Łukaszenka stawia na Tuska" - wskazuje na portalu Albicla.com poseł Kazimierz Smoliński. W ten sposób parlamentarzysta ocenił wywiad białoruskiego dyktatora dla rosyjskiej tuby propagandowej. Łukaszenka zachwycał się Donaldem Tuskiem i rzucał oskarżenia o "sfałszowanych wyborach" w Polsce.

Donald Tusk
Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Alaksandr Łukaszenka w wywiadzie dla rosyjskiej agencji "Rossija Siegodnia" stwierdził, że wybory prezydenckie w Polsce "zostały sfałszowane", polskie władze są "pod kontrolą USA", a Donald Tusk jest... "silnym politykiem". - W Polsce jest silna opozycja, teraz trafił tam Donald Tusk - tak Łukaszenka wyrażał zachwyty nad liderem Platformy Obywatelskiej. "Tam jest z kim rozmawiać i będzie z kim rozmawiać" - stwierdził białoruski dyktator w wywiadzie dla uznawanego za czołowego propagandystę Kremla Dmitrija Kisielowa.

Wywiad nie przeszedł bez echa w Polsce. Wiele osób jest oburzonych słowami wypowiedzianymi przez Łukaszenkę.

- Widać, że białoruski watażka docenia fakt, że Platforma Tuska "dzielnie" stawiała opór przed każdym działaniem rządu, które miało wzmocnić bezpieczeństwo naszych granic. Łukaszenka stawia na Tuska

- skomentował na portalu Albicla poseł PiS Kazimierz Smoliński. 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Donald Tusk #Kazimierz Smoliński

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo