Tysiące rodaków dodają otuchy Miss France 2020. Clemence Botino ma Covid-19

Media we Francji poświęcały wiele uwagi kłopotom francuskiej Miss2020. Clemence Botino po przylocie do Izraela, gdzie miała uczestniczyć w wyborach Miss Universe, okazała się zakażona koronawirusem. Jest w izolacji i nie wiadomo, czy wyzdrowieje do dnia konkursu,12 grudnia.

You Tube

„Jestem zdruzgotana” - napisała Botino na Instagramie. Mimo dnia bardzo bogatego we wiadomości, dzienniki telewizyjne sprawie poświęciły długie materiały. A w mediach społecznościowych tysiące osób dodawały jej otuchy, wyrażając „sympatię i solidarność”.

Gazety informują, że Clemence, która w 2019 zdobyła tytuł Miss Gwadelupy, jest szczepiona i test przeprowadzony przed odlotem okazał się negatywny.

Media przypominają, że z powodu pandemii Miss nie uczestniczyła w imprezach i tournee, z których w normalnych czasach korzystają królowe piękności, co zwiększa ich popularność oraz dochody. Konkurs Miss Universe, stworzony przez Donalda Trumpa, w którym miała startować już w ubiegłym roku, to najważniejsza z odwołanych imprez.

„Clemence czuje się dobrze, opiekujemy się nią najlepiej jak można, ale życie jest nieprzewidywalne” – cytuje dziennik ”Le Figaro" Sylvie Tellier, dyrektor generalną konkursu Miss France.

Poparcie i sympatię dla Botino wyraziły również trzy poprzednie Miss France: Malika Menard, Marine Lorphelin i Iris Mittenaere.

A Clemence w kolejnym wpisie na Instagramie oceniła: naprawdę, okazuje się, że jestem Miss Covid.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo